Dla Mamy i Taty

Nadchodzi wielki dzień, dlaczego warto korzystać z usługi?

System bellyOn wspiera lekarza i położną zapewniając przyszłej mamie poczucie bezpieczeństwa i bliskości z dzieckiem pomiędzy kolejnymi wizytami lekarskimi. Badanie możecie wykonywać w domu, na wakacjach, w każdym dowolnym miejscu, w otoczeniu najbliższych.

Od momentu wykupienia usługi pracownicy Centrum Monitoringu Położniczego są do Twojej dyspozycji. Możesz zwrócić się do wykwalifikowanego personelu medycznego 24 godziny na dobę, 7 dni  w tygodniu ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi Twoich badań wykonywanych urządzeniem pracującym w systemie bellyOn. Personel będzie dostępny dla pacjentek bellyOn również przez 3 tygodnie po zakończeniu okresu, na który została wykupiona usługa. To bardzo ważne, aby przyszła mama miała zawsze możliwość podzielenia się swoimi wątpliwościami z doświadczonym personelem medycznym w naszym CMP. Naszym celem jest spokój i bezpieczeństwo pacjentki. Do tej pory dokładne badanie stanu nienarodzonego jeszcze dziecka było dostępne wyłącznie w klinikach ginekologicznych i wybranych gabinetach lekarskich. Obecne na rynku przenośne urządzenia nie były wystarczająco dokładne ani zaawansowane technologicznie, aby w pełni śledzić najważniejsze funkcje życiowe (nie były oparte na analizie sygnałów ultradźwiękowych, które jako jedyne są standardem w kardiotokografii). Żadne dotychczas dostępne urządzenie na rynku nie posiada oprogramowania umożliwiającego samodzielne wykonanie badania.

Sterowanie badaniem odbywa się za pomocą intuicyjnej aplikacji, która jest zintegrowana z Komputerowym Systemem Nadzoru Położniczego gdzie trafia wynik badania przyszłej mamy. System komputerowy interpretuje badanie, cyfrowo dokonując preanalizy. Bazuje na autorskim algorytmie interpretującym badanie i nadaje priorytet tym, które wymagają natychmiastowej kontroli. Następnie wynik badania w czasie maksymalnie do 30 minut autoryzuje pracownik medyczny Centrum Monitoringu Położniczego (CMP). W przypadku wystąpienia nieprawidłowości w wyniku wykonanego badania personel medyczny CMP skontaktuje się z Wami bezzwłocznie. Jeśli życzycie sobie, aby wyniki badania były widoczne również dla lekarza lub położnej  prowadzących ciążę, można dodać tę osobę do swojego profilu za pomocą kodu identyfikacyjnego otrzymanego od niej.

Wyniki wykonanych badań oraz ich interpretacje może otrzymywać wskazany przez Was lekarz lub położna prowadząca ciążę. Poprzez aplikację mobilną i stronę www będziesz mieć dostęp do historii wszystkich swoich badań. Pamiętajcie, że badanie KTG jest badaniem pomocniczym. Nie zapominajcie o regularnym wykonywaniu badań, wizytach u swojego lekarza, diecie, zdrowym śnie a przede wszystkim  o zminimalizowaniu narażenia na stres.

Zapytajcie swojego lekarza lub położną o system bellyOn.